weterynarz warszawa

Profesjonalny zespół

Profesjonalny, miły zespół weterynarzy w sercu Warszawy. Z troską zajmiemy się każdym problemem w nagłych przypadkach i roztoczymy kompleksową, długofalową opiekę. Kochamy zwierzęta. Zdrowie i radość naszych podopiecznych oraz satysfakcja ich właścicieli są naszym priorytetem.
Nasz zespół tworzą oddani lekarze weterynarii, w tym wielu wybitnych specjalistów, m.in. kardiolog dr n. wet. Bohdan Kurski oraz położnik dr n. wet. Ryszard Iwanicki.

Stały dyżur

Mateusz Iwanicki

Mateusz Iwanicki
lek. wet.

today schedule
Sobota okresowo

* istnieje możliwość wizyty u lek.wet. Mateusza Iwanickiego każdego popołudnia w drugim gabinecie po uprzednim umówieniu się

Założyciel przychodni weterynaryjnej „My Vet”, absolwent weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Kwalifikacje zawodowe zdobywał w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt oraz Klinice Weterynaryjnej „Elwet” w Warszawie. Odbył także zagraniczne staże, m.in. w Garden State Veterinary Specialists w New Jersey, gdzie obserwował pracę najwybitniejszych amerykańskich lekarzy. Nieprzerwanie podnosi swoje kompetencje, regularnie uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach, w tym dotyczących dermatologii i hematologii weterynaryjnej. Prywatnie mieszkaniec warszawskiej Woli, właściciel kota „Pociska” i buldoga angielskiego „Loli”.

Katarzyna Popielczyk

Katarzyna Popielczyk
lek. wet.

today schedule
Pon., Śr. 8:00 - 15:00
Wt., Czw. 15:00 - 21:00
Pt., Sob. okresowo

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od blisko 10 lat z pasją wykonuje zawód lekarza weterynarii, doświadczenie zdobywała pracując w kilku renomowanych warszawskich lecznicach, jak również podczas zagranicznych wolontariatów, m.in. w Indiach i Malezji. Swoje umiejętności poszerza na licznych kursach i szkoleniach, w tym tych z zakresu USG, diagnostyki cytologicznej oraz dermatologii. W przychodni weterynaryjnej „My Vet” zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów, jak również szeroko rozumianą profilaktyką; przeprowadza również niektóre zabiegi chirurgiczne. Udziela porad w magazynie „Kocie sprawy”. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych. Prywatnie interesuje się sztukami plastycznymi, filmem i podróżami.

Małgorzata Taras

Małgorzata Taras
lek. wet.

today schedule
Pon., Śr. 15:00 - 21:00
Wt., Czw. 8:00 - 15:00
Pt., Sob. okresowo


Nasi Specjaliści

Bohdan Kurski

Bohdan Kurski
dr n. wet.
kardiologia

Specjalista chorób psów i kotów. Po ukończeniu studiów pracował na Wydziale Weterynaryjnym w Olsztyni,e gdzie uzyskał tytuł doktora nauk weterynaryjnych w dziedzinie interny. Współorganizator i współzałożyciel Kliniki Elwet. Od początku swej działalności zawodowej zajmuje się kardiologią. W swojej karierze pomógł już tysiącom czworonogów. W wolnych chwilach zajmuje się kulturą i tradycją starożytnej Grecji i Rzymu, a także jest pasjonatem historii rodzinnej Warszawy.

Ryszard Iwanicki

Ryszard Iwanicki
lek. wet.
położnictwo i ortopedia

Absolwent Medycyny Weteynaryjnej w Lublinie. Specjalista rozrodu zwierząt, lekarz z ponad 30 letnim stażem. Twórca specjalistycznej kliniki - Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt. Wychował kilka pokoleń weterynarzy. Swoją wiedzę zdobywał w Stanach Zjednoczonych, jak również na wielu kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Prekursor leczenia komórkami macierzystymi w Polsce. W przychodni weterynaryjnej „My Vet” zajmuje się diagnostyką ortopedyczną, jak również przeprowadzaniem zabiegów operacyjnych. Swoim doświadczeniem służy również, jako położnik.

Katarzyna Lepka

Katarzyna Lepka
lek. wet.
chirurgia

Absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2002 roku. szkolenie podyplomoew z zakresu chirurgii weterynaryjnej odbyła na Wydziale Weterynaryjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie gdzie w roku 2008 otrzymała tytuł Specjalisty. Od 2005 roku pracuje w Klinice weterynaryjnej Elwet, gdzie zajmuje się chirurgią i dializoterapią otrzewnową. Prywatnie, aktywnie działa w polskiej felinologii. Jest właścicielką hodowli "ADeHaDe" i "z Krainy Baśni" - kotów rasy sphynx i kotów syberyjskich.


Natalia Stępkowska

Natalia Stępkowska - Kwasiuk
lek. wet.
USG

Absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z 2013 roku. Stale podnosi swoje kompetencje, regularnie uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach, szczególnie tych poświęconych zagadnieniom USG oraz badaniom dopplerowskim. W przychodni weterynaryjnej „My Vet” prowadzi diagnostykę ultrasonograficzną psów oraz kotów. Prywatnie jest właścicielką suczki Tusi oraz dwóch papużek falistych - Guci i Mirki.

Halina Ziembicka

Halina Ziembicka
groomer
pielęgnacja

Od ponad 20 lat profesjonalnie zajmuje się groomingiem. Potrafi świetnie dobierać psie i kocie fryzury, wykonuje zabiegi pielęgnacyjne oraz kąpiele przy zastosowaniu najlepszych kosmetyków. Aktywnie działa w Warszawskim Związku Kynologicznym. Prywatnie jest właścicielką hodowli „Z Wiślanego Portu” – psów rasy American Staffordshire Terrier.

Diana Stęgierska

Diana Stęgierska
dr n.wet
Neurolog

Dr n.wet. Diana Stęgierska w 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W pracy klinicznej, nieprzerwanie od kilku lat, skupia się na diagnozowaniu i leczeniu chorób neurologicznych. Szczególnie interesują ją choroby układu nerwowego o charakterze immunologicznym i nowotworowym, choroby rdzenia oraz padaczka. W latach 2012‐2019 była zatrudniona ma Wyd ziale Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie (na początku na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta). W 2018 roku uzy skała tytuł doktora nauk weterynaryjnych, spacjalność Imm unologia. W latach 2014‐2017 by ła słuchaczką studiów podyplomowych specjalizacyjnych “Choroby Psów i Kotów” i w 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty z tego zakresu. Nieustająco pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu neurologii weterynaryjnej, onkologii i chorób wewnętr znych. Od 2015 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (Europe an Society of Veterinary Neurology). Od 2017 roku jest również wykładowcą z zakresu neurologii w Wet erynaryjnym Centrum Szkoleniowym Perfectvet i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z innymi l ekarzami, zarażając ich swoją pasją.

Małgorzata Roszkowska

Małgorzata Roszkowska
mgr inż.
Zootechnik

Olga Siwa

Olga Siwa
lek. wet.
Okulistka

Piotr Radziszewski

Piotr Radziszewski
lek. wet.
Chirurg

Kinga Kłoczko

Kinga Kłoczko
lek. wet.
Anestezjolog

Kinga Kłoczko

Michał Wąsowicz
dr n.wet.
Stomatolog

pets

Zawsze do usług

Profesjonalny, miły zespół weterynarzy w sercu Warszawy. Z troską zajmiemy się każdym problemem w nagłych przypadkach i roztoczymy kompleksową, długofalową opiekę. Kochamy zwierzęta. Zdrowie i radość naszych podopiecznych oraz satysfakcja ich właścicieli są naszym priorytetem.

pets

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zwierząt

Oferujemy pełną opiekę specjalistów począwszy od pierwszej wizyty małego lub zaadoptowanego czworonoga. Szczepienia, odrobaczanie, ochrona przeciw pasożytom, konsultacje weterynaryjne. Przeprowadzamy badania laboratoryjne, kardiologiczne, zabiegi chirurgiczne, stomatologiczne i leczenie internistyczne.

pets

Pielęgnacja i sklepik zoologiczny.

Służymy doświadczeniem w pielęgnacji zwierząt. Zapraszamy na konsultacje dietetyczne i zabiegi pielęgnacyjne. W gabinecie groomera Twój pupil może liczyć na najmodniejszą fryzurę oraz kąpiele przy zastosowaniu najlepszych kosmetyków. W sklepiku polecamy rekomendowane przez nas artykuły dla zwierząt.