weterynarz środmieście warszawa

Eksperci w uszczęśliwianiu zwierząt

klinika weterynaryjna warszawa

Współpracujemy firmami VetExpert i Geulincx Poland Sp. z o.o.
VetExpert produkuje specjalistyczne karmy dla psów i kotów 4T Veterinary Diet. W ofercie mamy linie karm do codziennego żywienia oraz innowacyjne diety dla czworonogów zagrożonych chorobą lub chorych.
Geulincx Poland Sp. z o.o.jest producentem oraz wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy ICF. Oferujemy innowacyjne preparaty weterynaryjne, środki uzupełniające podstawowe leczenie oraz urządzenia do elektronicznej identyfikacji zwierząt i identyfikatory szczepień.
Produkty te zostały stworzone przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się od ponad 25 lat branżą farmaceutyków w weterynarii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania wysokiej jakości. Znając problemy dzisiejszej medycyny, oferujemy linie produktowe zaspokajające oczekiwania lekarzy weterynarii w bardzo ważnych segmentach tej branży. Geulincx Poland Sp. z o.o. jest również twórcą i właścicielem Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL, która od 2007 roku należy do European Pet Network z siedzibą w Brukseli.
Misją firmy jest stałe dostarczanie naszym klientom najskuteczniejszych i bezpiecznych rozwiązań dla zdrowia zwierząt w oparciu o najnowsze technologie i badania naukowe.
Więcej o produktach keyboard_arrow_right

klinika weterynaryjna warszawa


klinika weterynaryjna warszawa

O nas

Przychodnia weterynaryjna „My Vet” powstała z pasji do pomocy zwierzakom oraz zaangażowania w stworzenie przyjaznego miejsca dla ich właścicieli. Przejęliśmy spuściznę renomowanej przychodni „Elwet na Grzybowskiej”, która znajdowała się w tym miejscu od 15 lat. Kontynuujemy tradycję profesjonalnego podejścia do leczenia zwierząt.
Oferta keyboard_arrow_right

Zespół specjalistów

Nasz zespół tworzą oddani lekarze weterynarii, w tym wielu wybitnych specjalistów, m.in. kardiolog dr n. wet. Bohdan Kurski oraz położnik dr n. wet. Ryszard Iwanicki.
O naszym zespole keyboard_arrow_right
klinika weterynaryjna warszawa

W sercu Warszawy

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej 39. Jesteśmy dla Was 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje także sklep z artykułami dla zwierząt oraz gabinet groomera, w którym Twój pupil może liczyć na najmodniejszą fryzurę.
Kontakt keyboard_arrow_right

pets

Zawsze do usług

Profesjonalny, miły zespół weterynarzy w sercu Warszawy. Z troską zajmiemy się każdym problemem w nagłych przypadkach i roztoczymy kompleksową, długofalową opiekę. Kochamy zwierzęta. Zdrowie i radość naszych podopiecznych oraz satysfakcja ich właścicieli są naszym priorytetem..

pets

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zwierząt

Oferujemy pełną opiekę specjalistów począwszy od pierwszej wizyty małego lub zaadoptowanego czworonoga. Szczepienia, odrobaczanie, ochrona przeciw pasożytom, konsultacje weterynaryjne. Przeprowadzamy badania laboratoryjne, kardiologiczne, zabiegi chirurgiczne, stomatologiczne i leczenie internistyczne.

pets

Pielęgnacja i sklepik zoologiczny.

Służymy doświadczeniem w pielęgnacji zwierząt. Zapraszamy na konsultacje dietetyczne i zabiegi pielęgnacyjne. W gabinecie groomera Twój pupil może liczyć na najmodniejszą fryzurę oraz kąpiele przy zastosowaniu najlepszych kosmetyków. W sklepiku polecamy rekomendowane przez nas artykuły dla zwierząt.