weterynarz warszawa

Tygodniowy grafik dyżurów lekarzy

** W PIĄTKI LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ ROTACYJNIE

Dyżury specjalistów

kardiologia - dr n. wet. Bohdan Kurski – czwartki 9.00-13.00 (po uprzednim umówieniu się)
położnictwo i ortopedia - lek. wet. Ryszard Iwanicki – piątki 10.00-15.00 (po uprzednim umówieniu się)
USG - lek. wet. Natalia Stępkowska – poniedziałki popołudniu (po uprzednim umówieniu się)
Umów wizytę keyboard_arrow_right


przychodnia weterynaryjna „My Vet” powstała z pasji do pomocy zwierzakom oraz zaangażowania w stworzenie przyjaznego miejsca dla ich właścicieli. Przejęliśmy spuściznę renomowanej przychodni „Elwet na Grzybowskiej”, która znajdowała się w tym miejscu od 15 lat. Kontynuujemy tradycję profesjonalnego podejścia do leczenia zwierząt.
Oferta keyboard_arrow_right
Nasz zespół tworzą oddani lekarze weterynarii, w tym wielu wybitnych specjalistów, m.in. kardiolog dr n. wet. Bohdan Kurski oraz położnik dr n. wet. Ryszard Iwanicki.
O naszym zespole keyboard_arrow_right
Znajdujemy się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej 39. Jesteśmy dla Was 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje także sklep z artykułami dla zwierząt oraz gabinet groomera, w którym Twój pupil może liczyć na najmodniejszą fryzurę.
Kontakt keyboard_arrow_right

pets

Zawsze do usług

Profesjonalny, miły zespół weterynarzy w sercu Warszawy. Z troską zajmiemy się każdym problemem w nagłych przypadkach i roztoczymy kompleksową, długofalową opiekę. Kochamy zwierzęta. Zdrowie i radość naszych podopiecznych oraz satysfakcja ich właścicieli są naszym priorytetem..

pets

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zwierząt

Oferujemy pełną opiekę specjalistów począwszy od pierwszej wizyty małego lub zaadoptowanego czworonoga. Szczepienia, odrobaczanie, ochrona przeciw pasożytom, konsultacje weterynaryjne. Przeprowadzamy badania laboratoryjne, kardiologiczne, zabiegi chirurgiczne, stomatologiczne i leczenie internistyczne.

pets

Pielęgnacja i sklepik zoologiczny.

Służymy doświadczeniem w pielęgnacji zwierząt. Zapraszamy na konsultacje dietetyczne i zabiegi pielęgnacyjne. W gabinecie groomera Twój pupil może liczyć na najmodniejszą fryzurę oraz kąpiele przy zastosowaniu najlepszych kosmetyków. W sklepiku polecamy rekomendowane przez nas artykuły dla zwierząt.