weterynarz środmieście warszawa

Oferta

Proponujemy kompleksową ofertę usług weterynaryjnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczą wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

pets

Profilaktyka

 • pierwsza wizyta, szczególnie w przypadku szczeniaka/kociaka lub świeżo adoptowanego zwierzaka
 • szczepienia ochronne
 • odrobaczenie
 • ochrona przeciw kleszczom
 • zwalczanie ektopasożytów (kleszcze, świerzb)
 • konsultacje dietetyczne (doradztwo żywieniowe, rozpisywanie diety, kontrola parametrów ciała)
 • zabiegi pielęgnacyjne (czyszczenie uszu, oczyszczanie gruczołów, przycinanie pazurków)

pets

Diagnostyka

 • badania laboratoryjne (badanie krwi m.in. morfologiczne i biochemiczne, badanie moczu, kału)
 • badania mikrobiologiczne
 • badania USG
 • badania mikroskopowe (cytologia, zeskrobiny)
 • badania histopatologiczne

pets

Chirurgia

 • Sterylizacje i kastracje
 • Chirurgia miękka
 • Szycie ran
 • Usuwanie guzów i znamion
 • Ropomacicze, cesarskie cięcie

pets

Leczenie internistyczne

pets

Kardiologia

 • EKG
 • Echo serca
 • Konsultacje specjalistyczne

pets

Stomatologia

 • Usuwanie kamienia nazębnego
 • Ekstrakcje zębów

pets

Wydawanie paszportów i implantacja mikroczipów

pets

Wizyty domowe


weterynarz środmieście warszawa

Baza zaczipowanych zwierząt

SAFE-ANIMAL jest międzynarodową bazą zaczipowanych zwierząt. Prowadzimy największą i najbardziej aktualną bazę danych w Polsce. SAFE-ANIMAL na mocy postanowienia z dnia 20 maja 2007 roku jest członkiem European Pet Network z siedzibą w Brukseli i sukcesywnie przesyła dane do europejskiej ewidencji zaczipowanych zwierząt. SAFE-ANIMAL daje możliwość natychmiastowego dostępu do wszystkich zgromadzonych danych dzięki możliwości logowania się do bazy poprzez Internet. Codziennie wykazujemy się ogromną skutecznością w odnajdywaniu zwierząt również poza granicami kraju. Potwierdzają to nasze dotychczasowe interwencje na terenie Niemiec, Szwajcarii, Anglii, Austrii i Belgii.

ZAREJESTRUJ SWOJE ZWIERZĘ I ZADBAJ O JEGO BEZPIECZEŃSTWO!

Nasz sklepik

W naszym sklepie możecie Państwo zaopatrzyć się w karmy bytowe oraz specjalistyczne diety weterynaryjne. W swojej ofercie mamy produkty następujących marek: · Royal Canin · Purina · Hills · Acana · Specific · Farmina · VetFood · VetExpert · Fish4Dogs
Ponadto, do nabycia u nas są także:
· preparaty i obroże przeciw pchłom i kleszczom · szampony pielęgnacyjne i lecznicze · suplementy diety
Oferujemy karmy 4T Veterinary Diet firmy VetExpert do codziennego żywienia psów i kotów oraz innowacyjne diety dla zwierząt zagrożonych chorobą lub chorych.
Współpracujemy z Geulincx Poland Sp. z o.o., która jest producentem oraz wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy ICF. Oferujemy innowacyjne preparaty weterynaryjne, środki uzupełniające podstawowe leczenie oraz urządzenia do elektronicznej identyfikacji zwierząt i identyfikatory szczepień.
Produkty te zostały stworzone przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się od ponad 25 lat branżą farmaceutyków w weterynarii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania wysokiej jakości. Znając problemy dzisiejszej medycyny, oferujemy linie produktowe zaspokajające oczekiwania lekarzy weterynarii w bardzo ważnych segmentach tej branży.


Polecane produkty:

Szampony

Podstawowym elementem profilaktyki funkcjonowania bariery skórnej jest odpowiedni dobór preparatów do pielęgnacji skóry i sierści. Szampony lecznicze, w przeciwieństwie do szamponów kosmetycznych, powinny pozostawać na skórze odpowiednio długi czas, co umożliwia skuteczne działanie na skórę i okrywę włosową.
Szampony lecznicze maja podwójną funkcję:
• leczniczą – posiadają składniki aktywne, które oczyszczają i utrzymują fizjologiczną barierę skóry w stanie nienaruszonym, zapobiegając i/lub lecząc (działanie antybakteryjne, antygrzybiczne);
• kosmetyczną – głęboko i skutecznie oczyszczają skórę i sierść.
Częstotliwość zastosowania szamponu zależy od wskazań lekarza weterynarii, który bierze pod uwagę cel leczenia i właściwości danego szamponu.

klinika weterynaryjna warszawa


Preparaty otologiczne

Przypadki zapalenia ucha są zazwyczaj złożone i obejmują więcej niż jeden czynnik etiologiczny. Nawet skuteczne leczenie jednej infekcji może doprowadzić do rozwoju innej infekcji. Przypadek zapalenia ucha zewnętrznego wykazuje zawsze największe szanse na skuteczne leczenie gdy rokowanie jest oparte na rozpoznaniu wszystkich obecnych przyczyn i czynników.
Dlatego bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich preparatów w przypadku wystąpienia zapalenia zewnętrznego przewodu słuchowego oraz do rutynowego czyszczenia ucha zewnętrznego.

klinika weterynaryjna warszawa


Specjalistyczne karmy dla psów i kotów

klinika weterynaryjna warszawa
Jak powstała marka 4T Veterinary Diet?
Linia karm specjalistycznych 4T Veterinary Diet to pomysł, który powstał w Polskiej firmie Vet Planet, która jest producentem i dystrybutorem tych diet. Najważniejsze przy tworzeniu linii karm są dla nas 4 aspekty żywienia zwierząt. Technologia – technologia produkcji pozwala lepiej wykorzystać właściwości świeżego mięsa i zachować jego wartości odżywcze. Terapia – elementy karmy 4T Veterinary Diet zawierają wyłącznie składniki, które mają sprawdzone i udokumentowane źródła i działanie dietetyczne, wspomagają organizm naszego zwierzaka przy chorobach przewlekłych, oraz krótkotrwałych. Zaufanie – linia 4T Veterinary Diet powstała we współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami żywienia zwierząt. Smakowitość – specjalna technologia powlekania karmy sprawia, że jest ona wyjątkowo smakowita. Smakowitość jest zespołem cech wpływających na atrakcyjność karmy i chęć jej spożywania przez czworonogi.

Zapytaj lekarza w klinice My Vet o właściwy dobór karmy dla Twojego pupila.

INNOWACYJNE DIETY DO ŻYWIENIA KLINICZNEGO PSÓW I KOTÓW ZAGROŻONYCH CHOROBĄ LUB CHORYCH

Na pytania odpowiada Ekspert:
Izabela Cupiał, produkt manager i opiekun marki 4T Veterinary Diet.
Czym kierować się przy doborze karmy dla naszego czworonożnego przyjaciela?
Żywienie dorosłego psa to zadanie na kilka, a nawet kilkanaście lat i wymaga odpowiedniej strategii. Psy nie lubią zmian pokarmu, dlatego wybierając karmę należy brać pod uwagę jej dostępność w przyszłości. W przypadku doboru karmy specjalistycznej, warto wybrać produkt innowacyjny, którego działanie oparte jest na dowodach naukowych. Zawsze lekarz weterynarii powinien podjąć decyzję o wyborze karmy terapeutycznej.
Jakie niezbędne składniki powinna zawierać terapeutyczna karma dla psa i kota?
Karma terapeutyczna musi zawierać te składniki, które są powszechnie uznawane za niezbędne dla organizmu psa oraz składniki które wspomogą organizm czworonoga w walce z konkretną chorobą, czy przypadłością zdrowotną.
W ofercie 4T Veterinary Diet znajduje się 13 karm specjalistycznych. Pomagają one naszym zwierzętom zwalczać różne dolegliwości. Zarówno zewnętrzne takie, jak choroby skóry, jak i choroby narządów wewnętrznych czyli przewodu pokarmowego, nerek, wątroby czy dolnych dróg moczowych. Bardziej kompleksowe działanie mają karmy przeznaczone dla zwierząt cierpiących na otyłość, a także tych, po sterylizacji. Istnieje specjalna karma, która wspomaga powrót do zdrowia i normalnego żywienia u psów przechodzących rekonwalescencje po zabiegach chirurgicznych. Dla psów starszych oraz przedstawicieli ras, które mają predyspozycje do problemów z układem ruchu, powstała karma wspomagająca organizm podczas chorób stawów.